PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Certifications
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Customers Reviews
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

1 2 3 4
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED
PUNO Company Patch Cable Workshop MPO/MTP Cabling Assembled Filed Assembly Connector Workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : PUNO
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 15000000-5000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Acceptable quotation terms: FOB; CIF; CFR
Average lead time (Peak Season): Within 15 workday
PUNO MTP Paralel optik iletimi kullanan, lazerle optimize edilmiş 40G / 100G yapısal kablolama sistemi için özel olarak atanmış montajlar. 40G Ethernet için, 4Tx ve 4 Rx fiberleri, 10G'de bir 40G'lik MTP konektörü kullanılarak 40G'lik bir agrega için iletilir. Benzer şekilde, 100G'lik bir Ethernet, 24G'lik bir MTP konektörü kullanarak 100G'lik bir topak için 10G'de iletilen 10Tx ve 10 Rx fiber kullanmaktır. Alternatif olarak, 100G, 2 adet 12 fiber MTP konektör kullanabilir. Bununla birlikte, tek portlu 24-fiber bağlayıcı tercih edilen yaklaşımdır. PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO., SINIRLI 100 çalışanı ile üretici ve ticaret şirketidir. 5 / F, 2. Bina, Baokun Endüstri Parkı, Longhua Dalang, Shenzhen, Çin 518109. Optik Fiber Bağlayıcı, Optik Fiber Bağlayıcı, Fiber Optik Zayıflatıcı, Fiber Optik Paneli, Fiber Optik Dağıtıcı ve Optik Terminal Kutusu. Yönetim için "önce kalite, hizmet ilk, sürekli iyileştirme ve müşteriyi karşılamak için yenilikçilik" ilkesine bağlıyız. Ayrıca müşterilere OEM ve ODM hizmeti de sunuyoruz. Uygun maliyetli ve kaliteli ürünler sunuyoruz. Size her zaman hizmet vermeye hazırız. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi görüntüleyin veya istediğiniz zaman bize ulaşın. İlginiz için teşekkürler ve bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

İletişim bilgileri
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

İlgili kişi: Mr. Dai

Tel: 86-755-2100-1006

Faks: 86-755-2101-6306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)