PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED Fabrika turu

Certifications
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Customers Reviews
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Üretim Kapasitesi ve Kalite Kontrolü

  1. Üretim İş Akışı Şeması

 • OEM / ODM
  PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED , yüksek kaliteli müşterilerimiz için fiber optik kablolama ve bağlantı ürünleri imalatı konusunda güvenilir bir iş kurma inancıyla kuruldu.

  Takımımızın uluslararası gelişmiş pazarlardan müşterilerimize hizmet etme deneyimi olan PUNO, veri merkezi, bina omurgaları, FTTx, yerel ve uzun mesafeli ağlar için geniş bir kablo bağlantı ürünleri ve çözümleri yelpazesi sunmaktadır. Müşterilerimize, fiber optik patch kablolar, pigtailler, raflar, patch paneller, muhafazalar, pasif adaptörler, zayıflatıcılar, kuplörler / ayırıcılar, konektörler vb. Gibi kapsamlı bir fiber optik bağlantı kablosu hattı üzerinden güvenilir, akıllı ve uygun maliyetli ara bağlantılar veya çapraz bağlantılar oluşturmalarında yardımcı oluyoruz Müşterilerimiz için OEM bağlantı ürünleri ve çözümleri.

 • Ar-Ge
  İnsan kaynakları

  Şirket şeması

  Şirket Fotoğrafları ve Ürün Örneği

İletişim bilgileri
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

İlgili kişi: Mr. Dai

Tel: 86-755-2100-1006

Faks: 86-755-2101-6306

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)