PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP Fiber Optik Kablo

12 Çekirdek 3.0mm MTP Fiber Optik Kablo, Çok Modlu OM3 Trunk Aqua Yuvarlak Kablo

12 Çekirdek 3.0mm MTP Fiber Optik Kablo, Çok Modlu OM3 Trunk Aqua Yuvarlak Kablo

    • 12 Cores 3.0mm MTP Fiber Optic Cable , Multimode OM3 Trunk Aqua Round Cable
    • 12 Cores 3.0mm MTP Fiber Optic Cable , Multimode OM3 Trunk Aqua Round Cable
    • 12 Cores 3.0mm MTP Fiber Optic Cable , Multimode OM3 Trunk Aqua Round Cable
    • 12 Cores 3.0mm MTP Fiber Optic Cable , Multimode OM3 Trunk Aqua Round Cable
  • 12 Cores 3.0mm MTP Fiber Optic Cable , Multimode OM3 Trunk Aqua Round Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: SGS; IS09001-2015; ROHS
    Model numarası: PN-00546

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 5 Parça diyor
    Ambalaj bilgileri: Her kablo ayrı ayrı paketlenir ve etiketlenir
    Teslim süresi: 7-10 İş Günü Teslimi
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 3500 Adet Aylık
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Kablo çapı: 3.0mm Dalga boyu: 850nm
    Kablo Rengi: su Uzunluğu: 10 ft
    konektörü 1: MTP konektörü 2: MTP
    Ekleme kaybı: 0.55dB Dönüş kaybı: 45dB

    12 Çekirdek 3.0mm MTP Fiber Optik Kablo Çok Modlu OM3 Trunk Aqua Yuvarlak Kablo

    ■ Ürün Açıklaması


    Tek modlu ve çok modlu MPO / MTP® ürünleri, veri ve telekomünikasyon sisteminde yüksek yoğunluklu arka panelde ve Baskılı Devre Kartı (PCB) uygulamalarında kullanılan çoklu fiber konektörlerdir. MPO konektörü, standart konektörlerin yoğunluğunun 24 katına kadar sunar, önemli yer ve maliyet tasarrufu sağlar. MPO patch cord, çiftleşme sırasında elyafın hizalanmasını sağlamak için metal kılavuz pimleri ve hassas gövde boyutları ile hassas kalıplanmış MT yüksükler kullanır. MPO, 24 elyafın kombinasyonu ile kütle olarak sonlandırılabilir. MTP® / MPO multi-fiber gövde kabloları genellikle mini yuvarlak kablolarda ve şerit kablolarda olup, çıkış kitleri 2 ~ 24 fiber 0.9 mm veya 2.0 mm kuyruk konektörlü LC, SC, ST, FC, vb. uzunluk, çıkış uzunluğu, konektör tipi özelleştirilmiştir.

    Fiber İletim Performansı
    Çok modlu Tek mod
    Elyaf Türü

    62.5 / 125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    Tek mod

    (/ 1383/1550 1310) dışında

    ISO / IEC adı OM1 OM2 OM3 OM4 OS2
    Maksimum Zayıflama (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0.4 / 0.4 / 0.3 *
    Maksimum Zayıflama (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0.65 / 0.65 / 0.5 **
    Minimum Aşırı Dolgulu Başlatma (OFL) Bant Genişliği (MHx • km) 200/500 700/500 1500/500 1500/500 /

    Minimum Etkili Modal

    Bant Genişliği (MHx • km)

    220 / - 950 / - 2000 / - 5350 / - /

    karakteristik Çok modlu (850 / 1300nm'de) Tekli mod (1310 / 1550nm'de)
    MTP ® / MPO Konektör Ekleme Kaybı Tipik 0,50 dB Maksimum 0,75 dB Tipik 0.45 dB Maksimum 0,55dB
    MTP ® / MPO Konektörün Yansıması <25 dB <35dB (8o açılı cila)
    dayanıklılık 500 Rematings: <0.50dB değişiklik 500 Not: <0.45 dB değişiklik
    Çalışma Sıcaklığı1 Dış kablo -40 ℃ ila + 70 ℃; İç kablo 0 ℃ ila + 70 ℃

    uzunluk

    P / N, XX metrelerde tanımlanan uzunluk.

    Tolerans: <5.0 metre + 5 / -0 cm; ≥ 5.0 metre + 20 / -0 cm

    Gevşek boru kabloları, toplam uzunluktaki bir veya iki ucunda bir geçiş içerir.

    1 İstisnai çevre koşullarını tartışmak için müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşün.

    ■ Uygulama


    > Depolama alanı ağı;
    > Veri merkezi ve altyapı;
    > Fiber Kanal.

    ■ Anahtar Karakteristikler


    > 24 çekirdekli MPO - 12xLC dupleks çoklu elyaf düzeneği;
    > Singlemode ve Multimode mevcut;
    > Yeni minyatür Breakout Modülü - aynı zamanda kablo yönetimi ve talar arasında sağlam ve güvenli geçiş sağlayan yama yönetimi alanında yer tasarrufu sağlar;
    > QSFP + alıcı-vericiye doğrudan bağlantı için dişi MTP / MPO konnektörleri;
    > LSZH, OFNP, OFNR kablo kılıfı tipleri seçimi;
    > Hızlı dağıtım Fabrikada sonlandırılan modüler sistem; taşıma, reklam ve değişiklik sırasında kurulum ve yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar;
    > Güvenilirlik% 100 test edilmiştir - yüksek kalite bileşenlerin ve üretim kalite kontrolünün kombinasyonu, ürünü en yüksek standartlarda tutar;

    > Fiber tipleri SM (G657A1), MM (OM3 / OM4) şeklindedir.

    Kalite ve standartlar PUNO'nun temelini oluşturur. Müşterilerimize üstün, standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunmaya kendimizi adadık. PUNO , ISO9001 ve RoHS gibi birçok kalite sistemi doğrulamasından geçti, uluslararası standartlara uygun bir kalite güvence sistemi kurdu ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis sürecinde kesinlikle standart yönetim ve kontrol uyguladı. Uzun mesafeli iletimde bir tekli çift yönlü fiber patch kablo kullanarak, iki 10G anahtarını SFP + alıcı vericileri ile hızlı bir şekilde bağlayabilirsiniz. Aşağıdaki resimde, bir SMF fiber yama kablosu ile bağlanmış iki SFP + alıcı-vericisi gösterilmektedir.

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)