PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP Fiber Optik Kablo

100 Gbps Protokolü 24 Dizi MTP Fiber Optik Kablo, Çok Modlu MM OM3 Gövde Kablosu

100 Gbps Protokolü 24 Dizi MTP Fiber Optik Kablo, Çok Modlu MM OM3 Gövde Kablosu

    • 100Gbps Protocol 24 Array MTP Fiber Optic Cable , Multimode MM OM3 Trunk Cable
    • 100Gbps Protocol 24 Array MTP Fiber Optic Cable , Multimode MM OM3 Trunk Cable
    • 100Gbps Protocol 24 Array MTP Fiber Optic Cable , Multimode MM OM3 Trunk Cable
  • 100Gbps Protocol 24 Array MTP Fiber Optic Cable , Multimode MM OM3 Trunk Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Model numarası: PN-9434232

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 5 Parça diyor
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Her Yama Kablosu ayrı ayrı paketlenir ve etiketlenir
    Teslim süresi: 7-10 İş Günü Teslimi
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: aylık 5000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ceket OD: 17.0mm Renk: Sarı
    Kablo Malzeme: LSZH bağlayıcı: MTP
    Uzunluğu: 10 metre Dalga boyu: 1310

    100 Gbps Protokolü 24 Dizi MTP Fiber Optik Kablo Çok Modlu MM OM3 Gövde Kablosu

    40G şanzıman şimdi omurga ağında çok yaygın. Ancak, tüm cihazlar ve ağlar 40G'ye yükseltilmez. Şebekeyi cihazlar arasında ve farklı veri hızlarında şebekeye uyarlamak. Ağ bağlantısı için 40G cihazlarının 10G cihazlarına bağlanması gerekir. Bu sorunu çözmek için, fanout teknolojisi kabul edilir ve veri merkezinde yaygın olarak kullanılır. Ara bağlantı için Fanout ürünlerinin anlaşılması kolaydır. Binanızdaki su boru hattına benziyor: su bir binadaki ana boru hattından aktarılıyor. Daha sonra kanal boru hattı, suyu her eve getirmek için daha küçük çaplara sahip birkaç boru hattına yönlendirir. Bu gönderide, 40G veri merkezi bağlantısı için yaygın olarak kullanılan çeşitli Fanout ürünleri tanıtılacak.

    Teknik parametre

    Fiber İletim Performansı
    Çok modlu Tek mod
    Elyaf Türü

    62.5 / 125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    Tek mod

    (/ 1383/1550 1310) dışında

    ISO / IEC adı OM1 OM2 OM3 OM4 OS2
    Maksimum Zayıflama (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0.4 / 0.4 / 0.3 *
    Maksimum Zayıflama (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0.65 / 0.65 / 0.5 **
    Minimum Aşırı Dolgulu Başlatma (OFL) Bant Genişliği (MHx • km) 200/500 700/500 1500/500 1500/500 /

    Minimum Etkili Modal

    Bant Genişliği (MHx • km)

    220 / - 950 / - 2000 / - 5350 / - /

    karakteristik Çok modlu (850 / 1300nm'de) Tekli mod (1310 / 1550nm'de)
    MTP ® / MPO Konektör Ekleme Kaybı Tipik 0,50 dB Maksimum 0,75 dB Tipik 0.45 dB Maksimum 0,55dB
    MTP ® / MPO Konektörün Yansıması <25 dB <35dB (8o açılı cila)
    dayanıklılık 500 Rematings: <0.50dB değişiklik 500 Not: <0.45 dB değişiklik
    Çalışma Sıcaklığı1 Dış kablo -40 ℃ ila + 70 ℃; İç kablo 0 ℃ ila + 70 ℃

    uzunluk

    P / N, XX metrelerde tanımlanan uzunluk.

    Tolerans: <5.0 metre + 5 / -0 cm; ≥ 5.0 metre + 20 / -0 cm

    Gevşek boru kabloları, toplam uzunluktaki bir veya iki ucunda bir geçiş içerir.

    1 İstisnai çevre koşullarını tartışmak için müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşün.

    Anahtar özellikler


    (1) 24 çekirdekli MPO - 12xLC dupleks çoklu elyaf düzeneği;
    (2) Tekli Mod ve Çok Modlu;
    (3) Yeni minyatür Koparma Modülü - aynı zamanda kablo ve kuyruklar arasında sağlam ve güvenli bir geçiş sağlayarak yama yönetim alanında yer tasarrufu;
    (4) QSFP + alıcı-vericiye doğrudan bağlantı için dişi MTP / MPO konnektörleri;
    (5) LSZH, OFNP, OFNR kablo kılıfı tipleri seçimi;
    (6) Hızlı dağıtım Fabrikada sonlandırılan modüler sistem; taşıma, reklam ve değişiklik sırasında kurulum ve yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar;
    (7) Güvenilirlik% 100 test edilmiştir - yüksek kaliteli bileşenlerin ve üretim kalite kontrolünün kombinasyonu, ürünü en yüksek standartlara göre garanti eder;
    (8) Elyaf türleri SM (G657A1), MM (OM3 / OM4) şeklindedir.

    Uygulama

    1. Depolama alanı ağı;
    2. Veri merkezi ve altyapı;
    3. Fiber Kanal.

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)