PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP / MPO Kaset Yama Paneli

MTP - 4 LC UPC Dubleks Kaset Yama Paneli Modülü12 Fiber OM3 Çok Modlu

MTP - 4 LC UPC Dubleks Kaset Yama Paneli Modülü12 Fiber OM3 Çok Modlu

    • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode
    • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode
    • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode
  • MTP - 4 LC UPC Duplex Cassette Patch Panel Module12 Fiber OM3 Multimode

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Model numarası: PN-093929

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 5 Parça diyor
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Her Yama Paneli ayrı ayrı paketlenir ve etiketlenir
    Teslim süresi: Teslim için 7-10 İş Günü
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, T / T, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: Ayda 2000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Fiber sayımı: 12 Fiber Modu: OS2 9 / 125μm
    Ön Bağlayıcı Tipi: 4 LC UPC Dubleks Arka konektör tipi: 1x MTP APC Base-8 (erkek)
    MTP Bağdaştırıcısı: Key key kadar anahtar Performans seviyesi: Lazer optimize edilmiş

    MTP / MPO Kaset Yama Paneli Modülü, 12 Fiber, LC Dubleks, OM3 Çok Modlu, LGX

    Bu merkezi bir kurulum olan MPO-LC Patchcord küçük kaseti, biz buna MPO Kaseti diyoruz. MPO kaseti temel olarak standart 19 'rafa monte edilir. Küçük hacimli tasarım ve kolay kurulum için çok kanallı ve yerden tasarruf, 2PCS MPO montajı olabilir (24 kanal).

    Anahtar karakteristik:

    1. Düşük ekleme kaybı
    2. Mekanik özellikler, IEC874-7 ve CECC86115-80 standartlarına uygundur.
    3. Tüm malzemeler RoHS standardına uygundur.
    4. yama kablosu müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir
    5. Telcordia GR-326-CORE, IEC ve ROHS standartlarına uygundur
    6. Sıkı kalite testi: IL ve RL% 100 testi.
    7. Çeşitli BOOT renk seçenekleri.

    Ürün Detayı: MPB3 - SP - B - 9005 - 2 × 12 MTP / PC - LC / UPC - OM3

    1 - Parça No. MPB3
    2 - Malzeme SP: SPCC (Soğuk haddelenmiş çelik levha)
    3 - Yüzey Kaplama B: İnce kum
    4 - Kaplama Rengi 9005: RAL Siyah
    5 - Fanout No.

    2 × 12: (2 adet x 12 çıkış lifi)

    1 × 24: (1 adet x 24 fanout lifi)

    6 - Konektör A MPO / PC; MPO / APC; MTP / PC; MTP / APC
    7 - Bağlayıcı B LC / UPC; LC / APC; SC / UPC; SC / APC
    8 - Elyaf Türü G657A1; OM3; OM4

    tip

    dalga boyu

    İade Kaybı (Maks.)

    MTP-LC / SC (AA) 850 nm / 1300nm 0.50dB
    MTP-LC / SC (SM) 1310nm / 1550 1.30dB
    MPO-LC / SC (AA) 850 nm / 1300nm 0.75dB
    MPO-LC / SC (SM) 1310nm / 1550 1.50dB

    Uygulama:

    4 x LC kopuşunu desteklemek için port başına 8 fiber kullanan QSFP + anahtarları için idealdir. % 100 fiber kullanımına izin verir ve daha iyi ağ ölçeklenebilirliği ve geliştirilmiş bağlantı performansı sağlar.

    Özellik:

    1. 40G / 100G ila 10G / 25G LC kablo bağlantıları için zarif, basit çözüm;
    2. Alet gerektirmeyen basit elyaf kurulumları zaman ve para tasarrufu sağlar;
    3. Premium yapı, fiber altyapısını değiştirmek, yükseltmek veya genişletmek kolay.

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)