PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP / MPO Kaset Yama Paneli

Veri İşleme Ağları İçin 12 Fiber MTP Kaset Yama Paneli Çok Modlu

Veri İşleme Ağları İçin 12 Fiber MTP Kaset Yama Paneli Çok Modlu

    • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks
    • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks
    • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks
  • 12 Fiber MTP Cassette Patch Panel Multimode For Data Processing Networks

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Model numarası: PN-R737563

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 5 Parça diyor
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Her Kaset Modülü ayrı ayrı paketlenir ve etiketlenir
    Teslim süresi: 7-10 İş Günü Teslimi
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: Ayda 7000 Adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Fiber sayımı: 12 Fiber türü: OS2 9 / 125μm SMF
    Ön Bağlayıcı Tipi: LC UPC Arka konektör tipi: 1 MTP APC Erkek
    Ekleme kaybı: MTP≤0.35dB, LC≤.2.2dB Dönüş kaybı: MTP≥60dB, LC≥50dB

    12 Fiber MTP / MPO Kaset Yama Paneli, LC Dubleks Çok Modlu OM3 LGX Kutusu

    Tüm PUNO MTP / MPO Kasetleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için erkek veya dişi MTP / MPO konektörleriyle yapılabilir. Fibertronics fiber optik MTP / MPO kasetleri, çoklu fiber kablolardan fiber optik patch kablolara yapıştırmaya gerek kalmadan aktarılması kolay ve düşük maliyetli bir bağlantı çözümüdür. Bu MTP / MPO Kasetleri kutudan kullanıma hazırdır ve Fibertronics Raf Tipi Kaset Tutucularına kolayca takılabilir.

    Uygulama


    ● Veri işleme ağları;
    ● Metro uygulamaları;
    ● Test aletleri;
    ● Askeri, tıbbi ve endüstriyel;
    ● Etkin cihaz sonlandırma;
    ● CATV sistemi;
    ● Aktif cihaz sonlandırmaları;
    ● LAN / WAN;
    ● FTTx (FTTB, FTTC, FTTD, FTTH dahil).

    Şartname

    Fiber İletim Performansı
    Çok modlu Tek mod
    Elyaf Türü

    62.5 / 125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    50/125 | mm

    (850 / 1300nm)

    Tek mod

    (/ 1383/1550 1310) dışında

    ISO / IEC adı OM1 OM2 OM3 OM4 OS2
    Maksimum Zayıflama (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0.4 / 0.4 / 0.3 *
    Maksimum Zayıflama (dB / km) 3.4 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 3.0 / 1.0 0.65 / 0.65 / 0.5 **
    Minimum Aşırı Dolgulu Başlatma (OFL) Bant Genişliği (MHx • km) 200/500 700/500 1500/500 1500/500 /

    Minimum Etkili Modal

    Bant Genişliği (MHx • km)

    220 / - 950 / - 2000 / - 5350 / - /

    karakteristik Çok modlu (850 / 1300nm'de) Tekli mod (1310 / 1550nm'de)
    MTP ® / MPO Konektör Ekleme Kaybı Tipik 0,50 dB Maksimum 0,75 dB Tipik 0.45 dB Maksimum 0,55dB
    MTP ® / MPO Konektörün Yansıması <25 dB <35dB (8o açılı cila)
    dayanıklılık 500 Rematings: <0.50dB değişiklik 500 Not: <0.45 dB değişiklik
    Çalışma Sıcaklığı1 Dış kablo -40 ℃ ila + 70 ℃; İç kablo 0 ℃ ila + 70 ℃

    uzunluk

    P / N, XX metrelerde tanımlanan uzunluk.

    Tolerans: <5.0 metre + 5 / -0 cm; ≥ 5.0 metre + 20 / -0 cm

    Gevşek boru kabloları, toplam uzunluktaki bir veya iki ucunda bir geçiş içerir.

    1 İstisnai çevre koşullarını tartışmak için müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşün.

    Elyaf Türü SM AA

    Bağlayıcı Tipi

    MTRJ

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    D4, FC, SC, ST, LC,

    E-2000, MU

    MTRJ
    Ekleme Kaybı (Tipik) ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.4dB ≤0.2dB
    Ekleme Kaybı (Max) ≤0.5dB ≤0. 3dB ≤0.3dB ≤0.5dB

    Geri Dönüş Kaybı (Tipik)

    PC ≥50dB
    APC ≥ 65dB
    UPC 55dB 55dB
    Çiftleşme Dayanıklılığı ≤0.2dB
    dayanıklılık Times1000 kez
    Depolama sıcaklığı - 40 ~ ~ + 85 ℃

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)