PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör

Telekom için Ön Gömülü Fiber Optik Saha Kurulum Bağlayıcı SC FC LC

Telekom için Ön Gömülü Fiber Optik Saha Kurulum Bağlayıcı SC FC LC

    • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom
    • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom
    • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom
  • Pre - Embedded Fiber Optic Field Installable Connector SC FC LC For Telecom

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: ISO Certificate, RoHS Compliant
    Model numarası: PN-47375

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 100 Parça diyor
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: 100pcs/çanta
    Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 3-5 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 900000PCS / Ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Konut: yeşil Lehçe: APC
    Kablo OD: 0.9mm bağlayıcı: SC APC
    Dönüş kaybı: 55dB Ekleme kaybı: 0.35dB

    Telekom FTTH GPON için Önceden Gömülü Alana Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör SC FC LC

    Bir fabrikada özel fiber optik patch kablosu ve MPO / MTP kablosu olarak, SC hızlı konektörler için üretim hattına, daha fazla fiber bağlantı elde etmenizi sağlamak için ev projesine fiber için bu tür bir konektöre sahiptir. Genellikle bir fiber optik konektör olarak bilinen fiber optik konektör, genellikle bir fiber optik konektör olarak adlandırılır. Sürekli bir optik yol oluşturmak için iki fiber veya kablo bağlamak için kullanılan yeniden kullanılabilir bir pasif cihazdır. Fiber iletim hatlarında ve fiber dağıtım çerçevelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Optik fiber test cihazları ve ölçüm cihazları en çok kullanılan optik pasif bileşenlerdir.

    ■ Özellikler

    Parça No. YNSS552
    Bağlayıcı Tipi SC
    Parlatma türü UPC
    uzunluk 65mm
    Elyaf Türü Tek mod; OS2; 9 / 125um
    Renk Yeşil
    Ekleme Kaybı 0.35dB, Maksimum 0.55dB
    Geri dönüş kaybı 55dB
    Uygulama FTTH, CATV
    Kablo od 2,0 x 3,0 mm

    Operasyon zamanı S Yaklaşık 50 (elyaf kesiği yok)
    Ekleme Kaybı dB 0,50
    Ekleme Kaybı Tipik değer dB 0,30
    Geri dönüş kaybı dB .0 45.0
    Çıplak liflerin sıkma dayanımı N- ≥ 5
    Gerilme direnci N- ≥ 50
    Mekanik dayanıklılık (500 kez) dB ≤IL≤ 0.3

    Ayrılma testi

    (düşme yüksekliği4m, yön başına bir kez, toplam 3 kez)

    dB ≤IL≤ 0.3
    Uygunluk TIA / EIA 604-3

    Geri Dönüş Kaybı (Yansıma Kaybı), konektörün, link optik gücünün yansımasını bastırma yeteneğini ifade eder ve tipik değeri, 25dB'den az olmamalıdır. Konektörün gerçek uygulamasında, pimin yüzeyi, geri dönüş kaybını daha büyük, genellikle 45dB'den az olmamak üzere özel olarak parlatılmıştır.

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)