PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör

SC APC Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konnektör, FTTH Düşme Kablo Sonlandırıcı

SC APC Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konnektör, FTTH Düşme Kablo Sonlandırıcı

    • SC APC Field Installable Fiber Optic Connector , FTTH Drop Cable Termiantor
    • SC APC Field Installable Fiber Optic Connector , FTTH Drop Cable Termiantor
    • SC APC Field Installable Fiber Optic Connector , FTTH Drop Cable Termiantor
  • SC APC Field Installable Fiber Optic Connector , FTTH Drop Cable Termiantor

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Model numarası: PN-23244

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 100 Parça diyor
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Her Bağlayıcı ayrı ayrı paketlenir ve etiketlenir
    Teslim süresi: 7-10 İş Günü Teslimi
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: ayda 200000 parçaları
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Fiber sayımı: 1 Fiber Modu: Tek mod; OS2
    Ekleme kaybı: 0.35dB Dönüş kaybı: 55dB
    Konut: yeşil Lehçe: APC

    SC APC Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör, 2.0 x 3.0mm FTTH Bırakmalı Kablo Termistörü

    Şu anda, yerli iletişim endüstrisinin sürekli gelişmesiyle birlikte, fiber optik iletişim pratik kullanım aşamasına girmiştir ve uygulama kapsamı daha da genişlemektedir. Çin'de, optik haberleşme sistemlerinde kullanılan fiber optik konektörler, ithal konnektörler veya ithal seramik manşonlar ve çevresel metal parçalar vb. Kullanılarak birleştirilir veya yabancı teknolojiye göre birleştirilir. Başlıca FC tipi fiber optik konektörler gibi anahtar ekipmanlarla üretim.

    ■ Özellikler / Avantajlar


    ● TIA / EIA ve IEC'ye uyun;
    ● Hızlı ve kolay lif sonlandırma;
    ● RoHS uyumlu;
    ● Yeniden kullanılabilir sonlandırma özelliği [5 kata kadar];
    ● Fiber çözümü dağıtmak kolaydır;
    ● Yüksek bağlantı hızı;
    ● Düşük Ekleme ve Geri Yansıma;
    ● Özel bir alet gerekmez.

    ■ Teknik Parametre

    Operasyon zamanı S Yaklaşık 50 (elyaf kesiği yok)
    Ekleme Kaybı dB 0,50
    Ekleme Kaybı Tipik değer dB 0,30
    Geri dönüş kaybı dB .0 45.0
    Çıplak liflerin sıkma dayanımı N- ≥ 5
    Gerilme direnci N- ≥ 50
    Mekanik dayanıklılık (500 kez) dB ≤IL≤ 0.3

    Ayrılma testi

    (düşme yüksekliği4m, yön başına bir kez, toplam 3 kez)

    dB ≤IL≤ 0.3
    Uygunluk TIA / EIA 604-3

    Boyut (cm) 12 * 9
    Adet (Adet / Kutu) 10

    Net Ağırlık (KG / PCS)

    0.005

    ■ Uygulamalar


    ● Tüm fiber bağlantıları;
    ● Telekom Dağıtım ve Yerel Alan Ağları;
    ● FTTH ve FTTx;
    ● Pasif optik ağlar [ATM, WDM, Ethernet];
    ● Geniş Bant, Kablolu TV (CATV).

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)