PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik alıcı verici

850nm LC Çift Yönlü SFP Fiber Optik Alıcı-Verici Çok Modlu DOM Desteği

850nm LC Çift Yönlü SFP Fiber Optik Alıcı-Verici Çok Modlu DOM Desteği

    • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support
    • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support
    • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support
  • 850nm LC Duplex SFP Fiber Optic Transceiver Multimode DOM Support

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: CE; SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Model numarası: PN-84836

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 100 Parça diyor
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Her Tranceiver ayrı ayrı paketlenir ve etiketlenir
    Teslim süresi: 7-10 İş Günü Teslimi
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: ayda 200000 parçaları
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Cisco Orijinali: SFP-10g-lr Form Türü: SFP +
    Dalga boyu: 1310 Maksimum kablo mesafesi: 10km
    Maksimum Veri Hızı: 10.3125Gbps DOM Desteği: Evet

    Çok Modlu 850nm LC Çift Yönlü SFP Fiber Optik Alıcı-Verici, 10 km Modül Paketi

    Küçük form faktörlü takılabilir LC alıcı-vericileri, sistem tasarımcılarına ATM ve diğer hizmetler için DMI ve SONET OC-3 (SDH STM-1) fiziksel katmanları ile FDDI / Hızlı Ethernet ağlarını uygulama ürünleri sunar.

    Uygulamalar

    1. Güç trafo merkezi otomasyonu

    2. HVDC
    3. modlu fiber üzerinden endüstriyel ağ

    Mutlak Maksimum Puanlar

    Parametre sembol minimum Maksimum Birimler
    Depolama sıcaklığı tst -40 85 ° C
    Besleme gerilimi Vcc 0 3,6 V
    Çalışma Bağıl Nem RH 0 85 %

    Çalışma ortamı

    Parametre sembol Min Tipik maksimum birim
    Besleme gerilimi Vcc 3.15 3.45 V
    Çalışma Vaka Sıcaklığı Ticari Tc -5 70 ° C
    Güç dağılımı 1 W
    Veri hızı 10,312 Gbps

    Optik özellikleri

    Parametre sembol Min. Typ. Maks. Birimler
    Verici Bölüm
    Merkez Dalga Boyu λo 1290 1310 1310 mil
    Yan Mod Bastırma Oranı SMSR 35 - - dB
    Ortalama çıkış gücü Po -8 - 0,5 dBm
    Tükenme oranı Er 3.5 - - dB
    Dağılma Cezası 3.2 dB
    Göreceli Yoğunluk Gürültüsü RIN 12 OMA -128 dB / Hz
    Toplam jitter Tj IEEE 802.3ae
    Alıcı bölüm
    Merkez Dalga Boyu λo 1310 mil
    Alıcı Duyarlılığı Rsen -12,5 dBm
    Stresli Hassasiyet Rsen -10,5 dBm
    Alıcı aşırı yük rov 0 dBm
    Geri dönüş kaybı 12 dB
    LOS Assert LOS A -25 dBm
    LOS Tatlısı LOS D -16 dBm
    LOS Histerezi 0.5 4

    Alıcı-verici paketi, LC çift yönlü konektör seçeneğine sahip Küçük Form Takılabilir (SFP) MSA ile uyumludur. SFP paketinin çalışırken takılabilir özelliği, modül çevrimiçi olduğunda ve çalışırken bile modülün kurulmasına izin verir. Alıcı-verici, optimum performans için 3.3V DC güç kaynağı gerektirir.

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)