PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

LC / APC Sabit Fiber Optik Tek Modlu Zayıflatıcı Erkek - Bayan 1 ~ 25dB

LC / APC Sabit Fiber Optik Tek Modlu Zayıflatıcı Erkek - Bayan 1 ~ 25dB

    • LC / APC Fixed Fiber Optic Single Mode Attenuator Male To Female 1~25dB
    • LC / APC Fixed Fiber Optic Single Mode Attenuator Male To Female 1~25dB
    • LC / APC Fixed Fiber Optic Single Mode Attenuator Male To Female 1~25dB
  • LC / APC Fixed Fiber Optic Single Mode Attenuator Male To Female 1~25dB

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: PUNO
    Sertifika: SGS; IS09001-2015; ROHS; UL
    Model numarası: PN-94937

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: ADEDI her öğe için 5 Parça diyor
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Her Optik Zayıflatıcı Bireysel Olarak Torbalanır ve Etiketlenir
    Teslim süresi: 7 - 10 İş Günü Teslimi
    Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: ayda 200000 parçaları
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    lif bağlayıcı: LC / APC Renk: mavi
    Fiber Modu: Singlemode Zayıflama: 1 ~ 25dB
    Nem oranı: % 95 RH Çalışma Dalgaboyu (nm): ~ 1620 1260 (SM)

    1 ~ 25dB İsteğe Bağlı LC / APC Tekli Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkek-Kadın

    Fiber optik zayıflatıcılar normalde tek modlu devrelerde kullanılmasına rağmen, daha güçlü lazerlerin mesafe iletimi için kullanıldığı yer olmasına rağmen, 50/125 ve 62.5 / 125 fiber boyutlarında çok modlu zayıflatıcılar da mevcuttur (özel sipariş üzerine). Bunlar özel olarak üretileceği için minimum sipariş miktarı (50+) ve uzatılmış teslim süresi (2-4 hafta) gerekebilir.

    Şartname Detayları:

    Zayıflama değerleri 0 ~ 10 dB / 15dB / 20dB / 25dB / Belirtilen
    Lehçe türü PC UPC APC
    Geri dönüş kaybı 50dB 55dB 65dB
    Bağlayıcı Tipi FC, SC, ST, LC, MU, E2000, MPO FC, SC, E2000, LC, MPO
    Zayıflama Doğruluk 0-10dB için <± 0.45dB, 11-30dB için <± 1dB
    Dalga uzunluğu 850nm, 1310nm 1550nm, 1310nm ve 1550nm
    Bant genişliği ± 40 nm
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 80 ℃
    Depolama sıcaklığı -55 ℃ ~ + 85 ℃
    Yüksük Malzeme Seramik

    Optik şartname:

    Parametre tip WL
    Min. Tür. Maks. birim
    1

    İşletme

    dalga boyu

    Geçiş bandı dalga boyu 1260 ~ 1360 ve 1460 ~ 1580 mil
    Yansıma bandı dalga boyu ~ 1650 1610 mil
    2

    transmisyon

    Dalga bandı

    IL ≤1.0 dB

    1260 ~ 1360 @

    1460 ~ 1580 @

    3 ORL ≥18 1260 ~ 1360 @
    4 ≥17 1460 ~ 1580 @
    5

    yansıma

    Dalga bandı

    ORL ≤1.0 dB 1610 ~ 1650 @
    6 IL ≥17 dB 1610 ~ 1650 @
    7 PDL 0.3 dB
    8 dalgalanma 0.5 dB
    9 Fiber optik G657A2

    Zayıflatıcıların en yaygın versiyonu, aşağıda gösterildiği gibi, genellikle takma stili veya takma stili olarak adlandırılan erkek ila dişi birimlerdir. Bu fiş tarzı zayıflatıcılar, fiber optik kablonun bir ucuna monte edilir ve bu kablonun alıcı ekipmana veya panele takılmasını sağlar. Ayrıca, genellikle patch panellere monte etmek veya iki fiber optik kabloyu birbirine bağlamak için kullanılan dişi-dişi (perde) zayıflatıcılarımız da vardır. Daha pahalı, ancak test için kullanışlıdır, 1dB ve 30dB arasında ayarlanabilir değişken zayıflatıcılardır. Ayrıca, zayıflatıcının spesifikasyonlarınıza göre hazırlanmış bir fiber optik patch kablosu içine dahil edildiği yerinde zayıflatıcıları özel olarak da yapabiliriz. DB değerleri, sinyal gücünün bir ölçüsüdür ve bazen kafa karıştırıcı olabilir. Aşağıdaki grafik size belirli dB değerleri için sinyal zayıflama yüzdesi hakkında bir fikir verecektir.

    Anahtar Karakteristikler:


    (1) Çeşitli bağlayıcı stil seçenekleri ve zayıflama seviyeleri ile tasarım esnekliği.
    (2) Tüm dalga boylarında çalışması için gereken düz spektral zayıflamayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

    İletişim bilgileri
    PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

    İlgili kişi: Sunny Sun

    Tel: +8615820770771

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)