PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör

Sertifika
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör

(18)
Çin Tek Modlu Fiber Optik SC UPC Konnektörü, Saha Montajı FIC No Epoksi Konnektörü Fabrika

Tek Modlu Fiber Optik SC UPC Konnektörü, Saha Montajı FIC No Epoksi Konnektörü

2.0 x 3.0mm SC UPC Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Bağlayıcı, FIC No Epoksi Bağlayıcı Sahada Monte Edilebilir Konnektör (FIC), alanda kullanılacak Yeni tip optik konektördür. Mühendisler, optik fiberin ... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin Fiber Optik SC APC Konnektör Alanındaki Fusion Ekleme 9 / 125μM Tekli Mod Kurma Fabrika

Fiber Optik SC APC Konnektör Alanındaki Fusion Ekleme 9 / 125μM Tekli Mod Kurma

SC APC Sıcak Eriyik Alanla Takılabilir Fiber Optik Konnektör, Fusion Eklemeli Konnektör Bu tür bir Füzyon Ekleme Konnektörü aslında bir optik fiber birleşimidir, ancak kaynak noktası konektörün iç ucundadır; bu... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin SC APC Sıcak Eriyik Alanla Takılabilir Fiber Optik Konnektör 0.9mm Ön - Cila Fabrika

SC APC Sıcak Eriyik Alanla Takılabilir Fiber Optik Konnektör 0.9mm Ön - Cila

SC APC Sıcak Eriyik Alanla Takılabilir Fiber Optik Konektör, SC / APC Tekli 0.9mm Önceden cilalı Bu tür bir Füzyon Ekleme Konnektörü aslında bir optik fiber birleşimidir, ancak kaynak noktası konektörün iç ... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin 2.0 X 3.0mm Alana Monte Edilebilir Fiber Optik Bağlayıcı, LC APC Fiber Bağlayıcı Fabrika

2.0 X 3.0mm Alana Monte Edilebilir Fiber Optik Bağlayıcı, LC APC Fiber Bağlayıcı

2.0 x 3.0mm LC APC Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konnektör, Önceden cilalı Saha Montaj Bağlayıcısı Saha Montaj Konektörü serisi, LAN ve CCTV uygulamaları için binaların ve zeminlerin optik kablolaması i... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin 0.9mm LC APC Saha Montajı Optik Bağlantı Öncesi Sonlandırılmış Yeşil Renk Fabrika

0.9mm LC APC Saha Montajı Optik Bağlantı Öncesi Sonlandırılmış Yeşil Renk

0.9mm LC APC Sahada Takılabilir Fiber Optik Bağlayıcı, Önceden Sonlandırılmış Montaj Bağlayıcısı LC / APC hızlı konektör, fabrikada önceden parlatılmış, sahada monte edilebilir konektörlerdir ve sahada el ... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin Ultimate Düşük kayıp SC APC Sahada Takılabilir Fiber Optik Konektör 0.35dB Ekleme Kaybı Fabrika

Ultimate Düşük kayıp SC APC Sahada Takılabilir Fiber Optik Konektör 0.35dB Ekleme Kaybı

Üstün Düşük Kayıplı SC APC Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör, 0.35dB Ekleme Kaybı Kullanım açısından, kullanıcıların gerçek durumlarına göre uygun fiber optik konektörü seçmeleri önerilir. Sistem ... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin FC UPC Saha Kurulumlu Fiber Optik Konektör, Tekli Mod ve Çok Modlu Konektör Fabrika

FC UPC Saha Kurulumlu Fiber Optik Konektör, Tekli Mod ve Çok Modlu Konektör

FC UPC Saha Kurulumlu Fiber Optik Konektör, Tekli Mod ve Çok Modlu Konektör ■ Ürün Açıklaması Saha Düzeneği FC hızlı konektörü, sahadaki liflerin hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilir. 0.25 ... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin 3.0mm SC APC Saha Kurulumlu Fiber Optik Konektör, Saha Montaj Konnektörü Fabrika

3.0mm SC APC Saha Kurulumlu Fiber Optik Konektör, Saha Montaj Konnektörü

3.0mm SC APC Saha Kurulumlu Fiber Optik Konektör, Saha Montaj Konnektörü Farklı sınıflandırma yöntemlerine göre, fiber optik konektörler farklı iletim ortamlarına göre tek modlu fiber konnektörlere ve çok modlu ... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin Telekom için Ön Gömülü Fiber Optik Saha Kurulum Bağlayıcı SC FC LC Fabrika

Telekom için Ön Gömülü Fiber Optik Saha Kurulum Bağlayıcı SC FC LC

Telekom FTTH GPON için Önceden Gömülü Alana Monte Edilebilir Fiber Optik Konektör SC FC LC Bir fabrikada özel fiber optik patch kablosu ve MPO / MTP kablosu olarak, SC hızlı konektörler için üretim hattına, ... Read More
2018-12-28 16:40:01
Çin Saha Kurulum SC APC Fiber Konnektör, Hızlı Bağlantı Gömülü Konektör Fabrika

Saha Kurulum SC APC Fiber Konnektör, Hızlı Bağlantı Gömülü Konektör

SC APC Sahada Monte Edilebilir Fiber Optik Bağlayıcı, Hızlı Bağlayıcı Gömülü Bağlayıcı Bu yerinde montaj optik konektörünü kullanarak, optik kablolama tasarımının esnekliğini arttırmanın yanı sıra fiber sonland... Read More
2018-12-28 16:40:01
Page 1 of 2|< 1 2 >|