PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablolar

Sertifika
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablolar

(39)
Çin Turuncu Sc Lc Fiber Yama Kablosu / Optik Yama Kablosu OFNP Malzemesi 2.0mm Fabrika

Turuncu Sc Lc Fiber Yama Kablosu / Optik Yama Kablosu OFNP Malzemesi 2.0mm

Turuncu Sc Lc Fiber Bağlantı Kablosu / Optik Yama Kablosu OFNP Malzemesi Bu Sc Lc Fiber Patch Kablosu 900 µm'lik sıkı tampon yapısı sayesinde kolay bir bağlantı sağlar. Çift kılıfı gelişmiş bir takviye sağlar. ... Read More
2019-05-30 15:16:35
Çin Özel Yapılmış Çift Yönlü Tek Mod Fiber, Unibot Fiber Patch Kabloları Lc Fabrika

Özel Yapılmış Çift Yönlü Tek Mod Fiber, Unibot Fiber Patch Kabloları Lc

Özel Yapılmış Çift Yönlü Tek Mod Fiber, Unibot Fiber Patch Kabloları Lc'den Lc'ye İki temel tipte fiber kablolaması vardır, tek modlu ve çoklu mod. Burada listelenen kablolar çok modludur ancak lazerle optimize ... Read More
2019-04-19 14:18:28
Çin PC / UPC / APC Konnektörlü CATV Sistemi Fiber Optik Yama Kabloları Fabrika

PC / UPC / APC Konnektörlü CATV Sistemi Fiber Optik Yama Kabloları

PC / UPC / APC Konnektörlü CATV Sistemi Fiber Optik Yama Kabloları Fiber Optik Yama Kabloları, çeşitli tiplerde seramik halka konnektörleriyle sonlandırılmış en yüksek kalitede G.652.D optik fiberden üretilmi... Read More
2019-04-19 14:16:47
Çin 0.45dB Fiber Patch Kablo Çok Modlu Lc Sc 1 Metre Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

0.45dB Fiber Patch Kablo Çok Modlu Lc Sc 1 Metre Düşük Ekleme Kaybı

0.45dB Fiber Patch Kablo Çok Modlu Lc Sc 1 Metre Düşük Ekleme Kaybı Fiber Patch Kablo Çok Modlu Lc - Sc 1 Metre, geleneksel optik fiber kablolarla karşılaştırıldığında büküldüğünde veya büküldüğünde daha az zay... Read More
2019-04-19 14:14:45
Çin Yüksek Bit Hızı Veri İletimi İçin Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kabloları Fabrika

Yüksek Bit Hızı Veri İletimi İçin Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kabloları

Yüksek Bit Hızı Veri İletimi İçin Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kabloları Bu dahili çift yönlü kablo kablosu, 900 µm'lik sıkı tampon yapısı sayesinde kolay bağlantı sağlar. Çift kılıfı gelişmiş bir ... Read More
2019-04-19 14:13:27
Çin OM2 50/125 Çok Modlu Fiber Patch Kablo / MTRJ Çift Yönlü Çok Modlu Patch Cord Fabrika

OM2 50/125 Çok Modlu Fiber Patch Kablo / MTRJ Çift Yönlü Çok Modlu Patch Cord

OM2 50/125 Çok Modlu Fiber Patch Kablo / MTRJ Çift Yönlü Çok Modlu Patch Cord 50/125 Çok Modlu Fiber Yama Kablosu hızlı Ethernet, Fiber Kanal, Gigabit Ethernet Hızları, veri merkezi, OM2 mirası, Yerel Alan A... Read More
2019-04-19 14:11:57
Çin Sinyal İletimi RoHS Standardı İçin Yüksek Hızlı Fiber Optik Yama Kabloları Fabrika

Sinyal İletimi RoHS Standardı İçin Yüksek Hızlı Fiber Optik Yama Kabloları

Sinyal İletimi RoHS Standardı İçin Yüksek Hızlı Fiber Optik Yama Kabloları Yerinde, hassas üretim ekipmanları ve kalifiye elemanlarımızla, LC / UPC - LC / UPC fiber optik patch kablosu, güvenilir ve% 100 end... Read More
2019-04-19 14:07:12
Çin Sarı Ağ Fiber Optik Yama Kablosu, PVC Dubleks Fiber Yama Kablosu Fabrika

Sarı Ağ Fiber Optik Yama Kablosu, PVC Dubleks Fiber Yama Kablosu

Sarı Ağ Fiber Optik Yama Kablosu, PVC Dubleks Fiber Yama Kablosu Zorlu ağ uygulamaları için tasarlanmış ve üretilmiş çok çeşitli bağlantı kabloları sunuyoruz. Çok modlu ve tekli modlardan oluşur. Her iki uç, ... Read More
2019-04-19 14:05:19
Çin LSZH Ceket LC UPC Konnektörlü Çok Modlu OM3 Fiber Optik Yama Kabloları Fabrika

LSZH Ceket LC UPC Konnektörlü Çok Modlu OM3 Fiber Optik Yama Kabloları

LSZH Ceket LC UPC Konnektörlü Çok Modlu OM3 Fiber Optik Yama Kabloları Bu Fiber Optik Yama Kabloları, 900µm'lik sıkı tampon yapısı sayesinde kolay bağlantı sağlar. Çift kılıfı gelişmiş bir takviye sağlar. Bina ... Read More
2019-04-19 14:03:11
Çin Turuncu Sc Lc Fiber Yama Kablosu / Optik Yama Kablosu OFNP Malzemesi 2.0mm Fabrika

Turuncu Sc Lc Fiber Yama Kablosu / Optik Yama Kablosu OFNP Malzemesi 2.0mm

Turuncu Sc Lc Fiber Bağlantı Kablosu / Optik Yama Kablosu OFNP Malzemesi Bu Sc Lc Fiber Patch Kablosu 900 µm'lik sıkı tampon yapısı sayesinde kolay bir bağlantı sağlar. Çift kılıfı gelişmiş bir takviye sağlar. ... Read More
2019-04-19 14:01:51
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|