PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

fiber optik sonlandırma kutusu

Sertifika
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

fiber optik sonlandırma kutusu

(22)
Çin OFC Fiber Sonlandırma Kabini / FTTH Optik Fiber Dağıtım Kutusu Fabrika

OFC Fiber Sonlandırma Kabini / FTTH Optik Fiber Dağıtım Kutusu

OFC Fiber Sonlandırma Kabini / FTTH Optik Fiber Dağıtım Kutusu OFC Fiber Sonlandırma Kabini Özellikleri: • UV korumalı; • Su ve tozdan korunma (IP 54); • Ayrık estetik tasarım; • 4xSC veya 8xLC konnektörler i... Read More
2019-05-30 15:34:05
Çin FC APC Adaptörü Özel Boyutlu Anti Pas Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fabrika

FC APC Adaptörü Özel Boyutlu Anti Pas Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

FC APC Adaptörü Özel Boyutlu Anti Pas Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Genel Açıklama: PUNO'nun bu tür ekipmanı, FTTx iletişim ağ sisteminde damla kabloyla bağlantı besleyici ... Read More
2019-05-30 15:31:36
Çin Optik Dış Fiber Sonlandırma Kutusu, Suya Dayanıklı Fiber Optik Dağıtıcı Kutusu Fabrika

Optik Dış Fiber Sonlandırma Kutusu, Suya Dayanıklı Fiber Optik Dağıtıcı Kutusu

Optik Dış Fiber Sonlandırma Kutusu, Suya Dayanıklı Fiber Optik Dağıtıcı Kutusu Açık Fiber Sonlandırma Kutusu Açıklama: Dış Mekan Fiber Sonlandırma Kutusu , FTTx uygulamalarında bina dışındaki fiberlerin sonland... Read More
2019-05-30 15:29:35
Çin Çok Amaçlı Dış Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Poled Atlı 12 X 50 X 67mm Fabrika

Çok Amaçlı Dış Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Poled Atlı 12 X 50 X 67mm

Çok Amaçlı Dış Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Poled Atlı 12 X 50 X 67mm Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Özellikleri: Enclos Toplam kapalı yapı, iyi durumda olmalıdır; ② Malzeme: PC + ABS, su geçirmez, su ge... Read More
2019-05-30 15:27:58
Çin ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu / Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Port Fabrika

ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu / Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Port

ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu / Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Port Fiber Optik Dağıtım Kutusu Giriş Fiber Optik Dağıtım Kutusu , özellikle 4 fiber gerektiren dahili FTTx uygulamaları için tasarlanmış kompakt ... Read More
2019-05-30 15:25:02
Çin SC Tek Yönlü / LC Dubleks Adaptörlü Duvar Tipi Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fabrika

SC Tek Yönlü / LC Dubleks Adaptörlü Duvar Tipi Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

SC Tek Yönlü / LC Dubleks Adaptörlü Duvar Tipi Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Giriş Sağlam, kullanışlı ve duvara monte edilebilir. Bağlantılar, SC Simplex veya LC Duplex adapt... Read More
2019-05-30 15:23:13
Çin Tekli Mod Fiber Optik Dağıtım Kutusu / Dış Mekan Fiber Optik Muhafazaları 24A Fabrika

Tekli Mod Fiber Optik Dağıtım Kutusu / Dış Mekan Fiber Optik Muhafazaları 24A

Tekli Mod Fiber Optik Dağıtım Kutusu / Dış Mekan Fiber Optik Muhafazaları 24A Çeşitli fiber optik sistemler için bağlantıların dağıtılması ve sonlandırılması için Fiber Optik Dağıtım Kutusu mevcuttur. Özellikle... Read More
2019-04-19 14:53:19
Çin Metal Pigtail Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Yüksek Güvenilirlik Duvara Monte Fabrika

Metal Pigtail Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Yüksek Güvenilirlik Duvara Monte

Metal Pigtail Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Yüksek Güvenilirlik Duvara Monte Duvara montaj fiber optik patch paneller, fiber optik terminal kutusu, optik dağıtım çerçevesi (ODF) tedarik ediyoruz. 12 çekirdekli ... Read More
2019-04-19 14:51:10
Çin 4 Panel Duvar Tipi Fiber Optik Sonlandırma Kutusu, PC Plastik Fiber Optik Muhafaza Fabrika

4 Panel Duvar Tipi Fiber Optik Sonlandırma Kutusu, PC Plastik Fiber Optik Muhafaza

4 Panel Duvar Tipi Fiber Optik Terminal Kutusu, LC Dubleks Çok Modlu OM3 Adaptör Düzeneği Duvara Monte Fiber Optik Kutuları / Sonlandırma Kutuları, Raf Tipi Muhafazaları / Sonlandırma Kutuları ve Fiber Optik ... Read More
2019-03-22 09:47:47
Çin FC APC Adaptörü ODF Meclisi ile 12 Çekirdek Siyah Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Fabrika

FC APC Adaptörü ODF Meclisi ile 12 Çekirdek Siyah Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

12 Çekirdek Siyah Duvara Monte Tipi Fiber Optik Terminal Kutusu, FC APC Adaptörü ODF Montajı Operasyonlar: 1. Kabloyu soyun, dış ve iç muhafazayı ve aynı zamanda gevşek baca borusunu çıkarın ve boşaltma yağını ... Read More
2019-03-22 09:47:47
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|