PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Optik Adaptörler

Sertifika
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

Fiber Optik Adaptörler

(17)
Çin SC Fiber Optik Adaptörlere Tek ModSC, Mavi Konut Fiber Optik Bağlayıcı Fabrika

SC Fiber Optik Adaptörlere Tek ModSC, Mavi Konut Fiber Optik Bağlayıcı

SC'den SC'ye Fiber Optik Adaptör, Simpleks, Tekli Mod, Zirkon Kılıf, Mavi Gövde Bu Fiber Optik SC Eşleştirme Manşonları bir polimer gövdeye sahiptir ve hem tek yönlü hem de çift yönlü stillerde çok modlu ve tek ... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin Bej Gövde Kovanlı Tüplü MU Tek Modlu Simplex Fiber Optik Adaptörler 0.35dB Fabrika

Bej Gövde Kovanlı Tüplü MU Tek Modlu Simplex Fiber Optik Adaptörler 0.35dB

MU Tekli Mod Simplex Fiber Optik Adaptör, 0.35dB Bej Gövde Kovanlı Tüp Daha kompakt ve kullanıcı dostu olan birkaç tip MU Adaptörü sunuyoruz. Tasarımı, daha az yer kaplayan MU / PC konektörleri arasında bağlant... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin Çift yönlü LC'den LC'ye fiber optik kablo kuplör Yeşil Renkli PC Plastik Muhafaza Fabrika

Çift yönlü LC'den LC'ye fiber optik kablo kuplör Yeşil Renkli PC Plastik Muhafaza

LC - LC Çift Yönlü Fiber Optik Adaptör, Simpleks, Tekli Mod, Zirkon Kılıf, Yeşil Gövde Bu Fiber Optik SC Eşleştirme Manşonları bir polimer gövdeye sahiptir ve hem tek yönlü hem de çift yönlü stillerde çok modlu ... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin LC - Hibrit Tek Yönlü Metal Fiber Optik Adaptörler Fabrika

LC - Hibrit Tek Yönlü Metal Fiber Optik Adaptörler

LC Hibrit Tek Yönlü Metal Fiber Optik Adaptörler ST, Tekli Dubleks Plastik Tip ST-LC Hibrit Fiber Optik Adaptör, farklı tiplerdeki fiber optik konektörlerin hassas bağlantılarını destekleyen özel bir fiber ... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin Çift Yönlü Plastik Fiber Optik Adaptörler SC / UPC Erkek, LC / UPC Dişi Fabrika

Çift Yönlü Plastik Fiber Optik Adaptörler SC / UPC Erkek, LC / UPC Dişi

LC / UPC Kadın SC / UPC Erkek Fiber Optik Adaptörler, Tekli Dubleks Plastik Tip PUNO'nun Fiber optik adaptörleri, ekipmandan kabloya kablo veya kabloya fiber optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Özel erkek... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin LC / UPC LC / UPC OS2 Dubleks SC Tipi Optik Kablo Konektörü 0.2dB Ekleme Kaybı Fabrika

LC / UPC LC / UPC OS2 Dubleks SC Tipi Optik Kablo Konektörü 0.2dB Ekleme Kaybı

LC / UPC LC / UPC OS2 Dubleks SC Tipi Plastik Fiber Optik Adaptörler, 0.2dB ekleme Kaybı İki konnektörü tam olarak bağlayarak, fiber optik adaptörler ışık kaynaklarının en fazla aktarılmasını ve kaybı mümkün ... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin 0.35dB Çift Yönlü Fiber Optik LC - LC Konnektörlü Çok Modlu Zirkonya Kol Fabrika

0.35dB Çift Yönlü Fiber Optik LC - LC Konnektörlü Çok Modlu Zirkonya Kol

0.35dB LC - LC Çift Yönlü Fiber Optik Adaptör, Çift Yönlü, Çok Modlu, Zirkon Kılıf Daha kompakt ve kullanıcı dostu birkaç tip LC Adaptörü sunuyoruz. Tasarımı, daha az yer kaplayan LC / PC konnektörleri arasında ... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin LC-LC Çift Yönlü Fiber Optik Adaptörleri Aqua Muhafazalı Kadın-Dişi Fabrika

LC-LC Çift Yönlü Fiber Optik Adaptörleri Aqua Muhafazalı Kadın-Dişi

LC'den LC'ye Çift Yönlü Fiber Optik Adaptör, Çift Yönlü, Çok Modlu, Zirkonya Kılıf, Aqua Muhafaza Daha kompakt ve kullanıcı dostu birkaç tip LC Adaptörü sunuyoruz. Tasarımı, daha az yer kaplayan LC / PC konnekt... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin Simplex Fiber Optik Fc Fc Konektörü Tek Modlu Metal İplik Bölme D Şekli Fabrika

Simplex Fiber Optik Fc Fc Konektörü Tek Modlu Metal İplik Bölme D Şekli

FC to Fiber Optik Adaptör, Simpleks, Tekli Mod, Zirkonya Kol, Metal İğne Dökme Kafa D-Shape Tekli FC - FC Simplex Coupler - Bu öğe Fiber ağ aygıtları arasındaki bağlantıyı sağlar. Bu bağlayıcı, uzun mesafeli a... Read More
2018-12-28 16:49:01
Çin E2000 APC Erkek Fiber Optik Kablo Adaptörü Tek Modlu Dubleks Plastik Tip Fabrika

E2000 APC Erkek Fiber Optik Kablo Adaptörü Tek Modlu Dubleks Plastik Tip

E2000 APC Erkek Fiber Optik Adaptörler, Tekli Dubleks Plastik Tip PUNO'nun Fiber optik adaptörleri, ekipmandan kabloya kablo veya kabloya fiber optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Özel erkek-dişi hibrit ... Read More
2018-12-28 16:49:01
Page 1 of 2|< 1 2 >|