PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

AOC ve DAC Kabloları

Sertifika
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

AOC ve DAC Kabloları

(11)
Çin 15m Cisco QSFP-H40G-AOC15M 40G Aktif Optik Kablo QSFP + ile QSFP + Konektör Fabrika

15m Cisco QSFP-H40G-AOC15M 40G Aktif Optik Kablo QSFP + ile QSFP + Konektör

15m AOC ve DAC Kabloları Cisco QSFP-H40G-AOC15M Uyumlu 40G QSFP + Aktif Optik Kablo Kalite ve standartlar PUNO'nun temelini oluşturur. Müşterilerimize seçkin, standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunmak için ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin 2km 10G SFP + AOC Aktif Optik Kablo Uyumlu 40G Kabloları LC Konektörü Fabrika

2km 10G SFP + AOC Aktif Optik Kablo Uyumlu 40G Kabloları LC Konektörü

2km 10G SFP + AOC ve DAC Kablosu Uyumlu 40G Kabloları Aktif Optik Kablo SFP + DAC twinax kablosu veya SFP + doğrudan bağlantı bakır kablosu olarak da adlandırılan SFP + DAC (doğrudan bağlantı kablosu), sabit ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin 40Gpbs Fiber Optik Aktif Optik Kablo OM3 Cisco Uyumlu 40G LC Optik Kablo Fabrika

40Gpbs Fiber Optik Aktif Optik Kablo OM3 Cisco Uyumlu 40G LC Optik Kablo

40Gpbs Fiber Optik AOC ve DAC Kabloları OM3 Cisco Uyumlu 40G LC Optik Kablo Aktif Optik Kablo (AOC), geleneksel bakır kabloyla aynı elektriksel girişleri kabul eden, ancak "konektörler arasında" optik fiber ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin 10G / 40G Arabirimleri İçin DAC Doğrudan Bağlantı Kablosu Yüksek Hızlı Bağlantı Fabrika

10G / 40G Arabirimleri İçin DAC Doğrudan Bağlantı Kablosu Yüksek Hızlı Bağlantı

Yüksek Desity AOC ve DAC Kabloları Uyumlu 40G QSFP + Aktif Optik Kablo Doğrudan Takma Kabloları, kısa mesafeler için 10G / 40G arabirimleri için ayrı alıcı-vericilerin ve kablolama maliyetinin bir kısmını ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin 1 metre 10G QSFP + Aktif Optik Kablo Cisco Uyumlu Turuncu Renk Fabrika

1 metre 10G QSFP + Aktif Optik Kablo Cisco Uyumlu Turuncu Renk

1 metre AOC ve DAC Kabloları Uyumlu 10G QSFP + Aktif Optik Kablo Cisco Uyumlu PUNO HDMI Aktif Optik, en uygun, etkili, kararlı, uzun mesafeli, Ultra HD sinyal iletim çözümüdür. Ultra HD 4K sinyal iletimi, ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin 3.0mm AOC Aktif Optik Kablo Cisco SFP-10G-AOC10M Uyumlu 10G SFP + Fabrika

3.0mm AOC Aktif Optik Kablo Cisco SFP-10G-AOC10M Uyumlu 10G SFP +

3.0mm AOC ve DAC Kabloları Cisco SFP-10G-AOC10M Uyumlu 10G SFP + Aktif Optik Kablo Cisco QSFP-H40G-AOC1M Uyumlu QSFP + - QSFP + aktif optik direkt bağlantı kabloları çok kısa mesafeler için uygundur ve Cisco ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin PVC Ceket Cisco AOC Kablo Optik Alıcı-Montaj Meclisi QSFP-8LC-AOC10M 40Gbps Fabrika

PVC Ceket Cisco AOC Kablo Optik Alıcı-Montaj Meclisi QSFP-8LC-AOC10M 40Gbps

Cisco AOC ve DAC Kabloları QSFP-8LC-AOC10M Uyumlu 40G QSFP + ila 4 Dubleks LC Breakout Aktif Optik Kablo Bir tür optik alıcı-verici düzeneği olarak, bir pasif ya da aktif olabilen bir yığın oluştururken bir ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin Telekom Ağları AOC ve DAC Kabloları Uyumlu 40G QSFP + ila 4 Dubleks LC Fabrika

Telekom Ağları AOC ve DAC Kabloları Uyumlu 40G QSFP + ila 4 Dubleks LC

Telekom Ağları AOC ve DAC Kabloları QSFP-8LC-AOC10M Uyumlu 40G QSFP + ila 4 Dubleks LC Breakout Active PUNO teknolojisinin avantajı 1. Tüm Geliştirme ve Üretim kendi bünyesinde yapılır; 2. Kendi IC'lerinin Geli... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin 5m Aktif Optik Kablo Cisco QSFP-H40G-AOC5M Uyumlu 40G QSFP + Fabrika

5m Aktif Optik Kablo Cisco QSFP-H40G-AOC5M Uyumlu 40G QSFP +

5m (16ft) AOC ve DAC Kabloları Cisco QSFP-H40G-AOC5M Uyumlu 40G QSFP + Aktif Optik Kablo Doğrudan Takma Kabloları (DAC) ve Aktif Optik Kablolar (AOC), veri merkezi ve kurumsal ağlarda kullanımda büyüyen, yakla... Read More
2018-12-28 16:52:03
Çin Aktif Optik Aqua Kablo 3.0mm 25 Gbps 850nm AOC Kablo Modlu OM3 SFP28 Fabrika

Aktif Optik Aqua Kablo 3.0mm 25 Gbps 850nm AOC Kablo Modlu OM3 SFP28

3.0mm 25 Gbps 850nm AOC Kablo Modlu OM3 SFP28 Aktif Optik Aqua Kablo ■ Ürün Açıklaması Aktif Optik Kablo (AOC), geleneksel bakır kabloyla aynı elektriksel girişleri kabul eden, ancak "konektörler arasında" ... Read More
2018-12-28 16:52:03
Page 1 of 2|< 1 2 >|