PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Test donanımları

Sertifika
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Test donanımları

(8)
Çin Elmas Parlatma Toplama Filmleri 3um Kalınlık Beyaz Siyah Yeşil Pembe Renk Fabrika

Elmas Parlatma Toplama Filmleri 3um Kalınlık Beyaz Siyah Yeşil Pembe Renk

Parlatma Lepleme Filmleri Fiber Optik Test Cihazları, 3um Kalınlık, Beyaz, Siyah, Yeşil, Pembe Elmas parlatma lepleme filmleri, mikron veya nano ölçekli elmas mikro tozları ve yeni polimer malzemelerini düzgün ... Read More
2018-12-28 17:04:06
Çin El 1310 / 1550nm Fiber Optik Test Cihazları Işık Kaynağı Test Cihazı Fabrika

El 1310 / 1550nm Fiber Optik Test Cihazları Işık Kaynağı Test Cihazı

El Tipi 1310 / 1550nm Fiber Optik Test Cihazları, Fiber Optik Işık Kaynağı Bu tür El Tipi Fiber Optik Işık Kaynağı veya optik güç ölçerle kullanıldığında, tek modlu fiber optik bağlantılarda ekleme kaybı ölçümü ... Read More
2018-12-28 17:04:06
Çin 10 km 20 mW VLF Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu Kalem Tipi Fabrika

10 km 20 mW VLF Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu Kalem Tipi

10km 20mW Fiber Optik Test Cihazları, Fiber Optik VLF Görsel Hata Bulucu Bu tür Görsel Hata Bulucu, kullanıcının optik fiber kablolardaki yüksek kayıp ve arızaları zahmetsizce izole etmesini sağlar. Devam etmek ... Read More
2018-12-28 17:04:06
Çin Tek Yönlü Odaklama ve 400x Büyütme ile 200X Fiber Optik Test Cihazı Fabrika

Tek Yönlü Odaklama ve 400x Büyütme ile 200X Fiber Optik Test Cihazı

Tek Yönlü Odaklama ve 400x Büyütme ile 200X Fiber Optik Test Cihazı Bu, fiber optik konektörlerin uç yüzeyinin muayenesinde kullanılır ve ağ personeline yüksek performanslı fiber denetim çözümleri sunar. 125μm ... Read More
2018-12-28 17:04:06
Çin 200X Büyütme El Mikro Elyaf Muayene Kapsamı SC APC Adaptörü Fabrika

200X Büyütme El Mikro Elyaf Muayene Kapsamı SC APC Adaptörü

SC APC 200X Büyütme El Mikro Fiber Optik Test Cihazları, Fiber Muayene Kapsamı İnterneti “fiber optik konektör muayenesi” için araştırıyoruz ve hemen hemen fiber optik iletişimi ile ilişkilendirdiğiniz her ... Read More
2018-12-28 17:04:06
Çin 100X Büyütme Mikro Fiber Optik Mikroskop Kamera Muayene İçin El Fabrika

100X Büyütme Mikro Fiber Optik Mikroskop Kamera Muayene İçin El

100X Büyütme El Mikro Fiber Optik Test Cihazları, Fiber Muayene Kapsam Kamerası Canlı fiber görüntüleme riskini en aza indiren entegre koruyucu kızılötesi filtrelere sahip düşük maliyetli fiber mikroskoplar sa... Read More
2018-12-28 17:04:06
Çin 200X Büyütme El Fiber Optik Muayene Mikroskop Siyah SC Tipi Fabrika

200X Büyütme El Fiber Optik Muayene Mikroskop Siyah SC Tipi

200X Büyütme El Mikro Fiber Optik Test Cihazları, Siyah SC Tipi PUNO firmasının bu fiber mikroskopları, en yüksek kalitede görüntü ayrıntısını ve fiber uç yüz temizliği ve çekirdek koşulunun üstün görünümünü ... Read More
2018-12-28 17:04:06
Çin Çift aydınlatma El Fiber Optik Test Cihazları Muayene için Optik Mikroskop Fabrika

Çift aydınlatma El Fiber Optik Test Cihazları Muayene için Optik Mikroskop

Çift aydınlatma El Fiber Optik Test Cihazları Fiber Muayene için Optik Mikroskop Bu fiber mikroskoplar, en yüksek kalitede görüntü ayrıntısını ve fiber yüzey yüz temizliği ve çekirdek koşulunun üstün görünümünü ... Read More
2018-12-28 17:04:06
Page 1 of 1