PUNO OPTİK TEKNOLOJİ CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

MTP Fiber Optik Kablo

Sertifika
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
iyi kalite MTP Fiber Optik Kablo satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum, çok kaliteli ürünler satıyorlar ve hemen gönderiyorlar.

—— Bay Ran

Cisco Nexus 9000 serisi ekipmanlarımızda PUNO 40G AOC kablo oranı uyumluluk sorunu yaşamadan oldukça stabil. Güzel ürünlerin performansı için ilk siparişimden çok memnun oldum. Bir sonraki projeme gelince, PUNO ürünlerini tekrar sipariş edeceğim.

—— Bayan Selda Bodur

Büyük satıcı adı fiyat etiketi olmadan mükemmel kalitede kablo. Bu kablolar, tüm Cisco ve Palo Alto cihazlarımızla% 100 uyumludur. Rakipsiz nakliye için zaman alır. Fiber ihtiyaçlarımız için gelecekte PUNO'yu kesinlikle kullanacağız! Teşekkür ederim!

—— Bayan Kathy

Ben sohbet şimdi

MTP Fiber Optik Kablo

(28)
Çin Yüksek Yoğunluklu Kablolama Sistemi için Özelleştirilmiş Uzunluk Fiber Optik Pigtail Tek Modu Fabrika

Yüksek Yoğunluklu Kablolama Sistemi için Özelleştirilmiş Uzunluk Fiber Optik Pigtail Tek Modu

Yüksek Yoğunluklu Kablolama Sistemi için Özelleştirilmiş Uzunluk MTP Fiber Optik Kablo MTP Fiber Optik Kablo, 4 ila 24 fiber olabilir. OM1 VEYA OM2 kablosunun ceketi Turuncu renktir ve malzeme LSZH'dir. Dış çap ... Read More
2019-03-22 11:16:08
Çin Aşınmaya Dayanıklı Aqua Fiber Bağlantı Kablosu, Fiber Optik Jumper IEC 60332-1 Standardı Fabrika

Aşınmaya Dayanıklı Aqua Fiber Bağlantı Kablosu, Fiber Optik Jumper IEC 60332-1 Standardı

Aşınmaya Dayanıklı Aqua Fiber Bağlantı Kablosu, Fiber Optik Jumper IEC 60332-1 Standardı ■ Aqua Fiber Patch Kablo Açıklaması Sunulan MTP / MPO Trunk Kabloları burada OM3 ve OM4 versiyonu olarak mevcuttur, bu ... Read More
2019-03-22 11:15:34
Çin UPC - UPC MTP Patch Kablosu, Yüksek Yoğunluklu Çözüm Fabrika

UPC - UPC MTP Patch Kablosu, Yüksek Yoğunluklu Çözüm

UPC UPC MTP Yama Kablosu, Yüksek Yoğunluklu Çözüm Tek Modlu Fiber Atlama Telleri ■ MTP Patch Kablosu Açıklaması MTP Patch Cord burada OM3 ve OM4 versiyonu olarak bulunur, bu sayede maks. 100m veya 150m (OM4) ... Read More
2019-03-22 10:59:30
Çin OFNP Ceket 10 Metre ile Düşük Ekleme Kaybı MTP Fiber Optik Kablo Fabrika

OFNP Ceket 10 Metre ile Düşük Ekleme Kaybı MTP Fiber Optik Kablo

OFNP Ceket 10 Metre ile Düşük Ekleme Kaybı MTP Fiber Optik Kablo PUNO Önceden Sonlandırılmış Tak ve Kullan Fiber Sistemi, Hızlı Fiber Dağıtım pazarına son derece uygun maliyetli, genişletilebilir ve yüksek hızl... Read More
2019-03-22 10:57:24
Çin Su geçirmez Aqua Fiber Optik Kablo, Çok Çekirdekli MTP Patch Kablo 50 / 125um Fabrika

Su geçirmez Aqua Fiber Optik Kablo, Çok Çekirdekli MTP Patch Kablo 50 / 125um

Su geçirmez Aqua Fiber Optik Kablo, Çok Çekirdekli MTP Patch Kablo 50 / 125um PUNO'nun MTP® trunk çok çekirdekli kablo tertibatları, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga ... Read More
2019-03-22 10:55:12
Çin Yüksek Hassasiyetli MTP Fiber Optik Kablo Çok Kanallı Seri İletim Modu Fabrika

Yüksek Hassasiyetli MTP Fiber Optik Kablo Çok Kanallı Seri İletim Modu

Yüksek Hassasiyetli MTP Fiber Optik Kablo Çok Kanallı Seri İletim Modu PUNO MT halka-MT Yüksük yüksek hassasiyetli patch kablosu, Küçük yarıçaplı bükme. 250um çıplak şerit lifi benimseyin, zayıflamayı azaltın. ... Read More
2019-03-22 10:53:12
Çin Çok Renkli Fiber Optik Jumper / Tek Modlu Fiber Optik Trunk Kablo Fabrika

Çok Renkli Fiber Optik Jumper / Tek Modlu Fiber Optik Trunk Kablo

Çok Renkli Fiber Optik Jumper / Tek Modlu Fiber Optik Trunk Kablo İlk fanout bileşeni, ayrıca breakout kablosu veya kablo demeti olarak da adlandırılan 40G MPO fanout kablosudur. MPO çıkış kablosu, bir ucu ... Read More
2019-03-22 10:51:44
Çin Veri ve Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Yüksek Hızlı MTP Fiber Optik Kablo Fabrika

Veri ve Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Yüksek Hızlı MTP Fiber Optik Kablo

Veri ve Telekomünikasyon Şebekeleri İçin Yüksek Hızlı MTP Fiber Optik Kablo ■ MTP Fiber Optik Kablo Tanımı MTP Fiber Optik Kablo tipik olarak, fiber optik alıcı-vericileri, MTP kasetlerini ve fiber adaptör ... Read More
2019-03-22 10:49:35
Çin 24F Düz Bir MTP Fiber Optik Kablo, MTP Trunk Kablo Çok Modlu OM3 Fabrika

24F Düz Bir MTP Fiber Optik Kablo, MTP Trunk Kablo Çok Modlu OM3

100 Gbps 24F Düz Bir MTP Fiber Optik Kablo Modlu OM3 Trunk Aqua Kablo PUNO MT yüksük-MT Yüksük yüksek hassasiyetli patch kablosu, Küçük yarıçaplı bükme. 250um çıplak şerit lifi benimseyin, zayıflamayı azaltın. ... Read More
2019-03-22 10:46:36
Çin 100 Gbps Protokolü 24 Dizi MTP Fiber Optik Kablo, Çok Modlu MM OM3 Gövde Kablosu Fabrika

100 Gbps Protokolü 24 Dizi MTP Fiber Optik Kablo, Çok Modlu MM OM3 Gövde Kablosu

100 Gbps Protokolü 24 Dizi MTP Fiber Optik Kablo Çok Modlu MM OM3 Gövde Kablosu 40G şanzıman şimdi omurga ağında çok yaygın. Ancak, tüm cihazlar ve ağlar 40G'ye yükseltilmez. Şebekeyi cihazlar arasında ve farkl... Read More
2019-03-22 10:46:36
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|